Český strakatý pes debi a amy

Český strakatý pes

Debora Strakatý samet a Amy Strakatý kámoš

Přehled výstav

Výstavy Debora Strakatý samet

Klubová výstava 17.4.2010 Mladá Boleslav

Tak a máme s naší Debinou (Debora Strakatý samet)za sebou první premiéru. Dne 17.4.2010 jsme se zúčastnili V Mladé Boleslavi Klubové výstavy KCHMPP. Soutěžili jsme ve třídě mladých. Vzhledem k tomu, že Debina i my ostatní, pokud nebudeme počítat čumendu v loňském květnu,jsme zažili výstavu poprvé, tak vcelku úspěšně. Přežili jsme a navíc Debina byla ohodnocena jako výborná 2, kde 2, jak jsme byli poučení, znamená vlastně 2. místo v rámci kategorie.

No upřímě řečeno, běhání u nohy a ukazování zubů nám šlo dobře. Horší byl postoj. Asi jsme trošku přeťápli vyběhání s ostatníma strakáčema a vliv měla i skutečnost, že do kruhu jsme se dostali až po poledni a Debina v tu chvíli byla už unavená, takže se jí stát už nechtělo a stále si sedala. No alespoň víme co zlepšovat, pokud se teda nějaké další výstavy zúčastníme. Ženská většina naší smečky tvrdí, že určitě ano. Potěšilo nás i poděkování z rodiny paní chovatelky za pěknou reprezetaci, i když si dobře uvědomujeme, že i nejhoršího žáčka je třeba občas pochválit a povzbudit. Debinu zase potěšilo uzené ucho, které za reprezentaci dostala a o které se málem poprala s Koketkou. Za obojí děkujeme (zcela bez ironie).

Co ovšem bylo příjemnější než posuzování v kruhu, byla radost, že jsme poznali nebo opakovaně viděli celou řadu strakáčů a strakáček. Co nás překvapilo, že Debina se strakáčema sice sportovala, ale daleko více ji zajímali mnohem větší hafani. Více obrázky ve fotogalerii pod datumem 17.4.2010.

Takže z výstavy jsme odjižděli unaveni s řadou nových zkušeností, dojmů, s oceněním a spokojeni.

Poslední aktualizace

29.12.2014

Úprava stránky

Výsledky výstav

2.7.2011 Mlada Boleslav

Výborná 2, res. CAC

17.7.2010 Mlada Boleslav

Výborná 2

14.4.2010 Mlada Boleslav

Výborná 2